Başkanımız Ecz. Okan Şahin'den Bursa Emniyet Müdürlüğü ve Emniyet Mensuplarına Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde basına da yansıyan özellikle Yıldırım İlçemizdeki Nöbetçi Eczanelerimizde yaşanan bazı güvenlik problemleri ile ilgili Yıldırım İlçe Emniyet Müdürünüz sayın Cumhur Kenan Boduroğulları tarafından aranmış ve Yıldırım'da yaşanan durumlar ile ilgili Nöbetçi Eczanelerimizin güvenliği için yapılacakları aktarmıştı ve mutlu olmuştum.

Dün gece da Nilüfer ilçemizde yer alan eczanemde nöbetçiyken saat 12.30 civarı Emniyetten arkadaşlar gelerek herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sorup buralarda olduklarını, acil bir durum olursa 112'den kendilerine ulaşabileceğimizi söyleyip, o akşam hizmet veren tüm Nöbetçi Eczanelerimize de uğranacağını söylediler.

Son dönemlerde Nöbetçi Eczanelerimizde yaşanan olumsuz durumlar karşısında Emniyet Müdürlüğümüzün sesimizi duyup da böyle bir uygulama yapması beni ziyadesiyle mutlu etti.

Başta geçtiğimiz günlerde Bursa’daki yeni görevine başlayan Bursa İl Emniyet Müdürümüz sayın Sabit Akın Zaimoğlu'na, Yıldırım İlçe Emniyet Müdürü sayın Cumhur Kenan Boduroğulları'na, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürümüz sayın Ümit Şahin'e özellikle teşekkür ederim.

Gerçekten Nöbetçi Eczanelerimiz için çok kıymetli olan bir uygulama başlatmışlar, İyi ki varlar, Emniyet Mensubu tüm arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar dilerim.

Ecz. Okan ŞAHİN

BURSA ECZACI ODASI BAŞKANI


08 Eylül 2023     Okunma Sayısı : 213